درباره باشگاه المپیاد هدف بیشتر بدانید !

باشگاه المپیاد هدف

دوره های آمادگی آزمون های المپیاد های بین المللی ویژه دانش آموزان متوسط اول

مجموعه مدارس هدف ( تیزبام ) تنها نماینده انحصاری المپیاد های علمی نوجوانان سنگاپور در استان تهران و تنها نماینده انحصاری المپیاد های علمی نوجوانان واترلو کانادا در کشور عزیزمان ایران می باشد .

در این دوره های آمادگی دانش آموزان مستعد و علاقه مند پایه هفتم ، هشتم و نهم در ابتدا به صورت فوق برنامه و اردو های آمادگی المپیادهای بین المللی که در روز های پنج شنبه برگزار خواهد شد .

که در طی این بازه سه ساله برای کسب مدال های کشوری و جهانی به طور کامل آماده می گردد .

مهم ترین و معتبرترین رقابت آکادمیک جهان ، المپیاد بین المللی ریاضی دانش آموزان ( IMO ) می باشد که از سال 1959 هر ساله به میزبانی یکی از کشور های جهانی برگزار می گردد و کشور عزیزمان ایران یک تیم به این مشابقات اعزام می نماید.

 در این بازه زمانی ( مقطع متوسطه اول ) در کشور ما رقابتی برای ارزیابی برای دانش آموزان وجود نداشته اما رقابت های بین المللی معتبری توسط مراکز خارجی برگزار می گردد .

نمونه های مهم این رقابت ها عبارت اند از :

  1. المپیاد ریاضی سنگاپور و مدارس آسیایی ( SASMO )
  2. المپیاد ریاضی جوانان آسیا ( IJMO )
  3. مسابقات بین المللی ریاضیات کانگورو
  4. مسابقات ریاضی IMC
  5. مسابقات ریاضی اقلیدوس ، کاریبو و …

از این رو دانش آموزان مجموعه مدارس هدف هرساله در شماری از مسابقات مذکور شرکت می نماید . در مجموعه مدارس هدف تمرکز ما در هر سطح از کلاس ها و دوره ها بر روی یکی از این مسابقات می باشد .

همچنین شایان ذکر است مجموعه مدارس هدف نماینده رسمی مسابقات SASMO و IJMO استان تهران و همچنین نماینده رسمی CEMC (گاوس ، اقلیدوس و …) مجموعه آزمون هایدانشگاه واترلو کانادا می باشد .

باشگاه المپیاد هدف
برگزاری آزمون IJMO در تهران (هتل المپیک)
باشگاه المپیاد هدف
برگزاری آزمون IJMO در تهران (هتل المپیک)